דובים רומניה
השעה ברומניה עכשיו
מזג אוויר בוקרשט
מזג אוויר ברשוב
booked.netמפת רומניה
Enlarge Picture
לחצו להגדלת תמונות רומניה לחץ להגדלה
גלריית תמונות רומניה
Click to Enlarge Picture לחץ להגדלה
ממליגה ©
כל הזכויות שמורות
אישה כפרית ברומניה. חיי צוענים

טיול שורשים רומניה

Roots Trip in Romania

מחירים טיולי שורשים ברומניה

Price of Roots Travelers in Romania

גרלה רומניה - בית הכנסת הגדול
Click to Enlarge Picture
בית כנסת ברומניה
טיולי שורשים לרומניה
בעיקרו זהו טיול פרטי ברומניה המשלב ביקורים לפי הצורך באתרי שורשים של המשפחה ברומניה. המחיר זהה, ולא יקר יותר מטיול פרטי.

לחצו כאן למחירי טיול פרטי ברומניה או צרו קשר לקבלת הצעת מחיר ותכנית כללית ראשונית מותאמת אישית.

בפועל חלק מתפקידו של הנהג / מדריך / מלווה הטיול הוא לאתר מקומות וכתובות שורשים ברומניה של המטיילים, לתאם מראש ביקור במידה ונדרש וכיו"ב.
ניתן כמובן למסור לנו מראש שמות וכתובות שורשים בשפה הרומנית, ואנו נשלב אותם בתכנית הטיול ברומניה, או בשטח ברומניה לנסות ולאתר יחד עם מלווה הטיול את כל מקומות השורשים הנדרשים.
אנו משתדלים כמיטב יכולתנו וברצון כמובן, אך אין התחייבות מראש. לעיתים קורה ששמות רחובות השתנו, מקומות אינם קיימים או נבנו מחדש וכיו"ב. בדרך כלל מצליחים כמובן לאתר את מרבית מקומות השורשים המבוקשים. לדוגמא: בית וכתובת מגורים לשעבר ברומניה, בית ספר, בית כנסת כמובן, בית עלמין ומצבה מסויימת לפי הצורך, שוק מקומי, גן ציבורי ישן ועוד.

אז למה מלווה מקומי ולמה דווקא אנחנו? כי המלווה מטעמנו יעשה עבורכם את הכל פשוט ונגיש יותר, ולנו כמשרד נסיעות מורשה בישראל וברומניה יש את הניסיון הרב ביותר בטיולי שורשים בכל רחבי רומניה.

טיול שורשים לעיר יאש

Roots Trip to Iasi


רומניה עסקים

טיול שורשים - חבל מולדובה ברומניה (יאש, רומן, פייאטרה נייאמץ ...)

אם עיר השורשים שלכם ברומניה היא יאש Iasi, רומן Roman, פייאטרה Piatra Neamtz, טרגו נייאמץ Targu Neamtz, פלטיצ'ן Falticeani, ואסלוי Vaslui, חושי Husi, בקאו Bacau והאזור הקרוב – אנו ממליצים על טיסה ישירה לעיר יאש (עדיף בהלוך בגלל שעת הטיסה הנוחה יותר לעומת בכיוון ההפוך), ובאופן הזה מתחילים את הטיול כבר בעיר השורשים ברומניה, ולאחר מכן מתחילים להדרים ולטייל דרך מעבר הרים ביקאז, האגם האדום, טושנאד ואגם ספנטה אנה, חבל טרנסילבניה, הרי הקרפטים הדרומיים שהינו האזור המתויר ביותר ברומניה (ברשוב, פויאנה ברשוב, סינאיה וכיו"ב) ומסיימים בבוקרשט וטסים חזרה הביתה לישראל.

זאת הייתה דוגמא לטיול למשך כ-7 ימים מלאים. בטיול פרטי איתנו ממליגה (משרדי נסיעות גלאקסי: חיפה, תל אביב, ארד) - הרכב בכל גודל נדרש עם נהג-מדריך יחכה לכם בשדה התעופה בעיר יאש ויסיים בשדה התעופה בעיר בוקרשט.

כמובן שניתן להתחיל את הטיול ביאש ולסיימו גם כן בעיר יאש (ולשלב אולי גם טיול בבוקובינה והמנזרים המצויירים ואולי אף חבל מרמורש וחבל טרנסילבניה), או להתחיל בעיר בוקרשט ולסיים בבוקרשט. הכל עניין של נוחיות ומספר ימי הטיול הפנויים שיש לכם לטיול הפרטי שלכם ברומניה. ישנן כמובן גם טיסות פנים ברומניה, אך לפעמים ההמתנה לטיסת פנים ארוכה מידי. הדבר נכון גם לדוגמאות האחרים בהמשך דף זה.

טיסות ישירות לעיר יאש Iasi מתקיימות בדרך כלל באופן סדיר פעמיים בשבוע, עם חברת התעופה הלאומית הרומנית טארום Tarom (המקבילה לאל על בישראל), וישנן גם טיסות שכר עם החברה ההונגרית וויז אייר Wizz Air.

רומניה עסקים

קבלת הצעה לטיול שורשים פרטי :
לקבלת תכנית טיול כללית ראשונית והצעת מחיר – צרו קשר עימנו, וציינו טווח תאריכים מבוקש לטיול שורשים ברומניה, מספר ימי טיול נדרש, מספר מטיילים וגילאים (רצוי לפי חלוקה למשפחות / חדרים) ואם ישנן דרישות מיוחדות (לדוגמא: ללא נסיעות בשבת, סיוע באוכל ללא גלוטן וכיו"ב).

טיול שורשים לבוקובינה וצ'רנוביץ

Roots Trip to Bucovina and Cernauti


רומניה עסקים

טיול שורשים - בוקובינה רומניה ואוקראינה (בוטושאן, דורוחוי, צ'רנוביץ אוקראינה ועוד)

אם עיר השורשים שלכם ברומניה היא באזור חבל בוקובינה (לדוגמא בוטושאן Botosani, דורוחוי Dorohoi, סאון Saveni, דאראבאן Darabani, סירט Siret, רדאוץ Radauti, סוצ'יאבה Suceava, גורה הומורולוי Gura Humorului או אחר) או אף בעיר צ'רנוביץ Cernauti אשר באוקראינה – גם כן אנו ממליצים על טיסה ישירה לעיר יאש Iasi, לשלב ביקור בערי השורשים ברומניה ו/או אוקראינה, וכן לטייל במנזרים המצוירים והנופים סביב, ולאחר מכן לנסוע דרומה דרך פייאטרה, טרגו נייאמץ, ביקאז, האגם האדום, אגם ספנטה אנה, הרי הקרפטים הדרומיים, ברשוב, פויאנה ברשוב, סינאיה וכיו"ב, ומסיימים בבוקרשט וחוזרים הביתה לישראל.

זוהי דוגמא לטיול 7-9 ימים מלאים, אם תוסיפו עוד מספר ימים תוכלו לשלב גם טיול בחבל מרמורש בו הזמן כאילו עצר מלכת, העיר קלוז', העיירה סיגישווארה, העיר סיביו, אגם בליה ועוד.

ישנה אפשרות להתחלת הטיול או סיום הטיול במדינת אוקראינה בשדה התעופה בקייב Kiev או לבוב Lviv.

הרכב שלנו עם נהג-מדריך ישרת אתכם מרגע הנחיתה ברומניה ועד ההמראה חזרה לישראל.

טיסות ישירות לעיר יאש Iasi מתקיימות בדרך כלל באופן סדיר פעמיים בשבוע, עם חברת התעופה הלאומית הרומנית טארום Tarom (המקבילה לאל על בישראל), וישנן גם טיסות שכר עם החברה ההונגרית וויז אייר Wizz Air.

רומניה עסקים

קבלת הצעה לטיול שורשים פרטי :
לחצו כאן ליצירת קשר לקבלת הצעה לטיול, ופרטו תאריך, מספר ימי טיול מבוקש, מטיילים וגילאים (רצוי לפי חלוקה למשפחות / חדרים) וכיו"ב.

טיול שורשים אל גאלאץ ומולדובה

Roots Trip to Galati & Moldova


רומניה עסקים

טיול שורשים – דוברודג'ה וחבל מולדובה (גאלאץ, פוקשאן, בקאו ...)

במידה וערי השורשים שלכם הינם בצד המרכז-מזרחי של רומניה, דהיינו גאלאץ Galati, בראילה Braila, קונסטנצה Constanta, פוקשאן Focsani ואף בקאו Bacau, ישנן 2 אפשרויות מומלצות ולכל אחת מהם היתרונות שלה: הראשונה - לנחות בעיר יאש ולהתחיל לנסוע דרומה דרך ערי השורשים, וגם לנסות לשלב טיול בהרי הקרפטים הדרומיים, ברשוב, פויאנה ברשוב, סינאיה וכיו"ב או לנסוע עוד מזרחה ולנפוש באזור הדלתא של הדנובה והיום השחור (תלוי כמובן בעונות השנה), ומסיימים בבוקרשט וטיסה חזרה לישראל. האפשרות השנייה – לטוס אל בוקרשט ולחזור מבוקרשט ולקיים מאין סוג של טיול מעגלי.

רומניה עסקים

קבלת הצעה לטיול שורשים פרטי :
הינכם מוזמנים ליצור עימנו קשר לקבלת תכנית טיול כללית ראשונית והצעת מחיר. רצוי לציין טווח תאריכים מבוקש לטיול שורשים ברומניה, מספר ימי טיול נדרש, מספר מטיילים וגילאים (רצוי לפי חלוקה למשפחות / חדרים) ואם ישנן דרישות מיוחדות כלשהן.

טיול שורשים בבוקרשט רומניה

Roots Trip to Bucharest Romania


רומניה עסקים

טיול שורשים – בוקרשט (אזור מונטניה Muntenia)

טיול שורשים בערי הבירה של רומניה בוקרשט, מבטיח לכם שילוב של טיול גם באתרים המתוירים ביותר ברומניה מרחק 2-4 שעות נסיעה אל עמק הפראחובה, הרי הקרפטים הדרומיים וחבל טרנסילבניה (סינאיה – ארמון פלש, בראן – טירת דרקולה, ברשוב – הכנסייה השחורה, זרנשט – שמורת הדובים ועוד). בבוקרשט ניתן לבקר בכל אתרי השורשים הנדרשים (כתובת מגורים לשעבר, בית ספר, אוניברסיטה, מקום עבודה לשעבר, בית עלמין), ובנוסף גם לטייל במוזיאון הכפר הפתוח אשר בפארק הרסטראו, גן צ'ישמיג'יו, פארק קארול, אגם סנגוב, ארמון הפרלמנט, אתר הספא החדש הגדול באירופה טהרמה Therme עם מתקנים גם לילדים ונוער (מגלשות, אבובים), מרכזי קניות חדשים ועוד.

טיסות ישירות סדירות לרומניה יוצאות כל יום ולעיתים גם פעמיים ביום אל בוקרשט וחזרה מבוקרשט עם חברות התעופה הסדירות אל על EL AL הישראלית וכן טארום הרומנית. כמו כן 2-3 פעמים בשבוע ישנן גם טיסות שכר ישירות עם החברות הישראליות ארקיע Arkia + ישראייר IsraAir, ובנוסף עם חברת בלו אייר Blu Air הרומנית וגם וויז אייר Wizz Air ההונגרית. לדעתנו השעות הנוחות יותר בהלוך וגם בחזור הן טיסות חברות אל על וטארום היות וניתן גם לנצל ימי טיול מלאים (נחיתה ברומניה בצהריים, וחזרה מרומניה בערב).

רומניה עסקים

קבלת הצעה לטיול שורשים פרטי :
לחצו ליצירת קשר לקבלת תכנית טיול כללית ראשונית והצעת מחיר לטיול פרטי המשלב טיול שורשים ומתאים לכל המשפחה. רצוי לפרט תאריך ומספר ימים רצוי לטיול שורשים ברומניה, מטיילים וגילאים (רצוי לפי חלוקה למשפחות / חדרים) וכיו"ב.

טיול שורשים במרמורש רומניה

Roots Trip to Maramures Romania


רומניה עסקים

טיול שורשים – חבל מרמורש ואורדיה (סיגט, וישאו, באיה מארה ...)

כאשר עיר השורשים שלכם נמצאת בחבל מרמורש הידועה בכינויה "ארץ העץ", לדוגמא העיר סיגט Sighetu Marmatieii, וישאו דה סוס Viseu de Sus, באיה מארה Baia Mare, סאטו מארה Satu Mare ואף אורדיה Oradea והאזור, ישנה אפשרות לטיסת ישירה פעמיים בשבוע אל העיר קלוז' Cluj הנמצאת במרחק 3-4 שעות נסיעה לערך מערי השורשים ברומניה. אגב, אפשר גם לטוס על העיר בודפשט בירת הונגריה ולעבור את הגבול לרומניה אל חבל מרמורש וערי השורשים.

אנו ממליצים לשלב את טיול השורשים בחבל מרמורש אשר בצפון-מערב רומניה, יחד עם טיול בצפון-מזרח רומניה (בוקובינה וחבל מולדובה) או גם אזור חבל אפוסן Apuseni המכונה גם ארץ המערות (מערת הקרח, מערת הנטיפים ודובים), אגם בליש ועוד.

אזורים אלו מומלצים ומתאימים במיוחד לאירוח כפרי הקרוי ברומניה פנסיון, וכוללים בדרך כלל גם ארוחת ערב עיקרית חמה בנוסף לארוחת בוקר, ומומלצת בגלל אירוח לבבי עממי חם של משפחות רומניות מקומיות, אשר הקימו בחצר ביתן מבנה המחולק לחדרים עם שירותים ומקלחת בכל חדר. לש לדעתנו, לא באמת היית ברומניה אם לא חווית גם אירוח כפרי לפחות למשך 1-2 לילות. זה אינו מתאים בכל מקום (למשל בעיר גדולה).

ניתן לחזור לישראל גם כן מהעיר קלוז' ואז למעשה למקיים טיול מעגלי, או לחזור מהעיר יאש, או להמשיך לטייל דרומה דרך חבל טרנסילבניה Transylvania, העיר טרגו מורש Targu Mures, העיירה סיגישווארה Sighisoara, העיר סיביו Sibiu, הרי הקרפטים הדרומיים (סינאיה, ברשוב, פויאנה ברשוב, בושטן, פרדיאל ועוד) ולחזור לישראל מבוקרשט עיר הבירה של רומניה.

טיסות ישירות לעיר קלוז' Cluj מתקיימות בדרך כלל באופן סדיר פעמיים בשבוע, עם טיסות שכר של החברה ההונגרית וויז אייר Wizz Air. ישנן כאמור גם טיסות פנים מהעיר בוקרשט אל העיר קלוז' ובחזרה.

הרכב שלנו עם נהג-מדריך ישרת אתכם מרגע הנחיתה ברומניה ועד ההמראה חזרה לישראל.
ישנה אפשרות להתחלת הטיול או סיום הטיול בעיר בודפשט במדינת הונגריה.

רומניה עסקים

קבלת הצעה לטיול שורשים פרטי :
לחצו כאן ליצירת קשר לקבלת הצעה לטיול, ופרטו תאריך, מספר ימי טיול מבוקש, מטיילים וגילאים (רצוי לפי חלוקה למשפחות / חדרים) וכיו"ב.

טיול שורשים בטרנסילבניה רומניה

Roots Trip to Transylvania Romania


רומניה עסקים

טיול שורשים – חבל טרנסילבניה, ביחור / קרישאן (קלוז', ארד, טימישווארה, ...)

אם ערי השורשים בטיול לרומניה ממוקמות בחבל טרנסילבניה, לדוגמא העיר קלוז' Cluj, דז' Dej, גרלה Gherla, טרגו מורש Targu Mures, מדיאש Medias, אלבה יוליה Alba Iulia, סיביו Sibiu, דאוה Deva, האצג Hateg, פטרושאן Petrosani, לוגוז' Lugoj והערים הסמוכות לגבול עם הונגריה – טימישווארה Timisoara, ארד Arad, גם כן ישנה אפשרות לטיסת ישירה פעמיים בשבוע אל העיר קלוז' Cluj הנמצאת במרחק 1-5 שעות נסיעה לערך מערי השורשים ברומניה. אגב, אפשר גם לטוס על העיר בודפשט בירת הונגריה ולעבור את הגבול לרומניה אל חבל מרמורש וערי השורשים ואנו נחכה לכם במעבר הגבול או בתחנת הרכבת וכדומה.

אנו ממליצים לשלב את טיול השורשים בחבל טרנסילבניה עם טיול באזור חבל אפוסן Apuseni המכונה גם ארץ המערות (מערת הקרח, מערת הנטיפים ודובים), אגם בליש ועוד ועם ביקור בארמון הונדווארה, מבצר דאוה, מוזיאון הזהב, מכרה הזהב ומינרלים ועוד אתרים טבע ונופים יפים ומיוחדים. בהתאם למספר ימי הטיול הפנוי – נמליץ לשלב טיול גם באזור הרי הקרפטים הדרומיים ועמק פראחובה אשר הינם האזורים המתויירים ביותר ברומניה.

רומניה עסקים

קבלת הצעה לטיול שורשים פרטי :
לחצו כאן ליצירת קשר לקבלת הצעה לטיול וציינו תאריך מבוקש, מספר ימי טיול רצוי, מטיילים וגילאים (רצוי לפי חלוקה למשפחות / חדרים) וכיו"ב.

טיול שורשים בקראיובה רומניה

Roots Trip to Craiova Romania


רומניה עסקים

טיול שורשים – חבל אולטניה, באנאט (קראיובה, טרנו סברין, נהר הדנובה ...)

זהו טיול שורשים בדרום-מערב רומניה אל עבר הגבול עם מדינת סרביה ואשר נהר הדנובה משמש כגבול ביןם2 המדינות אשר חולקות יחד את תחנת כח החשמל הגדולה בפורצילה דה פייר Portile de Fier. אם הרי השורשים שלכם הן קראיובה Craiova, דרובטה טרנו סברין Drobeta Turnu Severin, או עיר הנמל אורשובה Orsova והאזור – נמליץ על טיול מעגלי עם נחיתה והמראה חזרה בבוקרשט, נסיעה 4-7 שעות, טיול אל מפלי ביגאר המיוחדים מסוגם בעולם, וכן ביקור בארמון הונדווארה, מבר רואין בדאוה, העיר סיביו, כביש טראנספאגאראשאן ואגם בליה, וכמובן טיול בהרי הקרפטים הדרומיים והאזורים המתוירים (ברשוב, סינאיה, בראן – דרקולה ועוד).

טיסות ישירות סדירות לרומניה יוצאות כל יום ולעיתים גם פעמיים ביום אל בוקרשט וחזרה מבוקרשט עם חברות התעופה הסדירות אל על EL AL הישראלית וכן טארום הרומנית. כמו כן 2-3 פעמים בשבוע ישנן גם טיסות שכר ישירות עם החברות הישראליות ארקיע Arkia + ישראייר IsraAir, ובנוסף עם חברת בלו אייר Blu Air הרומנית וגם וויז אייר Wizz Air ההונגרית. לדעתנו השעות הנוחות יותר בהלוך וגם בחזור הן טיסות חברות אל על וטארום.

רומניה עסקים

קבלת הצעה לטיול שורשים פרטי :
צרו קשר עימנו לפרטים נוספים וקבלת הצעה לטיול שורשים ברומניה המשלב גם טיול פרטים באתרים מפורסמים, ובאזורי טבע יפים ומיוחדים.טיולים פרטיים ומאורגנים ברומניה

Organized Private Trips in Romania

ממליגה טיול פרטי ברומניה - למשפחות, קבוצות קטנות וגדולות ועוד
. לפרטים נוספים לחצו כאן ← טיולים פרטיים לרומניה.
ממליגה טיול שורשים ברומניה - טיול משפחתי פרטי ברומניה המשלב ביקורי שורשים עם אטרקציות לילדים נוער וכל המשפחה.
ממליגה טיול בוטיק לרומניה - 10 ימים / 9 לילות. קבוצה קטנה 12-20 מטיילים בלבד!
תכנית עשירה ומיוחדת באווירה רגועה.
ממליגה טיול בוטיק לרומניה - 7 ימים / 6 לילות. קבוצה קטנה 10-14 מטיילים בלבד!
תכנית עשירה ומיוחדת באווירה רגועה.
ממליגה טיול מיוחד ברומניה - 7 עד 10 ימים או יותר - למי שמחפש טיול מיוחד ברומניה או חשב שראה כברהכל ובעצם ובעצם עוד לא ראה כלום מרומניה!
ממליגה חוות דעת טיולים פרטיים - תגובות מטיילים עם ממליגה ברומניה.
ממליגה מדריך טיולים פרטי ברומניה - מדריכים דוברי עברית, אנגלית, רומנית, רוסית, צרפתית, הונגרית ועוד שפות.

Romania Holiday חזרה Romania Vacation
הרוזן דרקולה הרומני - ולד צפש
קישורים אודות רומניה
רומניה ממליגה - דף ראשידף ראשי
מפות של רומניהשעון רומניה
מזג אוייר רומניהמזג אוויר ברומניה
מפות של רומניהמפות רומניה
גלריית תמונות רומניהתמונות רומניה
שידורי טלוויזיה ברומניה בשידור חי באינטרנטטלוויזיה שידור חי
שידורי רדיו ברומניה בשידור חי באינטרנטרדיו שידור חי
מצלמות חיות ברומניה בשידור חי באינטרנטמצלמות חיות
קישורים אתרי אינטרנט ברומניהקישורים
יצירת קשר ממליגה רומניהאודות רומניה ממליגה
יצירת קשר ממליגה רומניהיצירת קשר
מידע על רומניה

ערים מרכזיות ברומניה
בוקרשט
Bucharest
קלוז'
Cluj
יאשי
Iasi
ברשוב
Brasov
טימישווארה
Timisoara
סיביו
Sibiu
קונסטנצה
Constanta
ארד
Arad
אורדאה
Oradea
גאלאץ
Galati
סוצ'אבה
Suceava
ערים ברומניה
מחירים ברומניה לדוגמא
טיסה סדירה - 399 $
טיול 7 ימים - 995 $
לינה בוקרשט - 55 € לילה
השכרת רכב - 50 $ ליום
ליטר דלק - 1.30 €

(ברומניה המחירים במטבע יורו)
ערים ברומניה
SITE4U ©
בניית + עיצוב אתרים באינטרנט

רועה צאן כפרי בהרי רומניה